Popis bytového domu:

Byt je součástí bytového domu postaveného a zkolaudovaného v r.2004, dům i byt jsou ve velmi dobrém stavu. Konstrukce domu jsou provedeny z omítaných keramických tvárnic. Užité materiály povrchů ve společných prostorech domu jsou provedeny v lepším stavebním standartu. Součástí domu je výtah a podzemní garáže s možností pronájmu parkovacího stání. K bytu parkovací stání nepřísluší, avšak je možné parkovat volně přímo před domem.


Popis bytu:

Byt kategorie 2+kk /2+1/ o celkové velikosti užitné plochy 61.84 m2 se nachází ve třetím patře. Má dvě samostatné obytné místnosti a prosklenou posuvnou stěnou oddělený kuchyňský a jídelní kout. Součástí kuchyně je vestavěná kuchyňská linka se spotřebiči /myčka - BOSCH, elektrická varná deska a trouba, digestoř, lednice – vše BAUMATIC/. Dispozice bytu je dobře a přehledně řešená. Ze vstupní chodby je přístup do komory, samostatného WC, koupelny a kuchyně s jídelnou. Tento prostor je dále průchozí do obývacího pokoje a ložnice. Prostorná je koupelna s  umyvadlem, masážní vanou se sprchovacím koutem a pračkou. Veškeré interiérové prvky, materiály a sanitární zařízení koupelny a WC jsou vysokého standartu. Nadstandartní je i další provedení interiérových detailů, jako např. dveří, dveřního kování, pojezdy závěsů, rolety atd. K samozřejmosti patří i bezpečnostní dveře a vestavné úložné prostory. Podlahy jsou z velkoformátové keramické dlažby a plovoucí podlahy v odstínu ořech.

Interiér bytu navrhoval architekt . Díky tomu je byt svým moderním řešením, použitými materiály a barevností osobitý a na žití velmi příjemný.


Kontakt

E- mail


Půdorysy bytu

/album/fotogalerie-o-nas/dispozice-bytu-jpg/

—————

/album/fotogalerie-o-nas/rozmery-bytu-jpg/

——————————